PayPal i Venmo planują wprowadzić zakupy Bitcoinów?

Codzienne kryptoreferencje i cotygodniowe raporty rynkowe Bitcoinów dostarczane są bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.
Wprowadź swój e-mail
Zarejestruj się
SIMETRI Zwycięstwo w Crypto
Cred – Bezpieczny i zdrowy
Key Takeaways

Plotki sugerują, że PayPal i Venmo mogą dodać obsługę kryptokurwaluty poprzez integrację wymiany
Minione wydarzenia pokazują, że PayPal jest zainteresowany łańcuchem blokowym
Dzisiejsze wiadomości nie zostały jeszcze potwierdzone przez żadną z firm
PODZIELIĆ SIĘ TYM ARTYKUŁEM
PayPal i Venmo zastanawiają się nad dodaniem Bitcoin i crypto kupna i sprzedaży, według źródeł, z którymi skontaktował się CoinDesk. Taka funkcja pomogłaby przyspieszyć przyjęcie do głównego nurtu.

Jak funkcja może działać
Funkcja ta pozwoli użytkownikom na zakup Bitcoin Future i innych altcoinów bezpośrednio z ich konta online, łącząc się z zewnętrzną giełdą, taką jak Coinbase lub Bitstamp. Jedno ze źródeł Coindesk’a podaje:

Rozumiem, że pozwolą one [kupować i sprzedawać] crypto bezpośrednio z PayPal i Venmo… Będą one miały jakąś wbudowaną funkcjonalność portfela, więc można je tam przechowywać.

PayPal będzie mógł pozyskiwać swoją płynność z wielu giełd kryptograficznych, jedno źródło zgłoszone. Inne źródło sugeruje, że PayPal i Venmo mogą dodać tę funkcję w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Aktualności są wysoce spekulacyjne

Wiadomości te mają charakter wysoce spekulacyjny i zostały potwierdzone jedynie przez anonimowe źródła. Żadna z wyżej wymienionych firm nie potwierdziła, że funkcja ta zostanie rzeczywiście dodana do ich platformy płatniczej. Z drugiej strony, ostatni wynajem PayPal związany z łańcuchem blokowym i jego wcześniejsze zaangażowanie w Facebook Libra może być dowodem na to, że aktywnie realizuje produkty kryptokurwalutowe.

Fakt, że PayPal jest właścicielem Venmo wspiera teorię, że obie usługi mogą dodać funkcję w tym samym czasie.